אקדח לניקוי בקיטור

אקדח לניקוי בקיטור

אקדח לניקוי בקיטור הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר למכונה בשטיפה בלחץ. מכונה כזאת מזרימה זרם בלחץ מים גבוהה מאוד ולכן היא זקוקה לראש חזק מאוד והתשובה כפי שאתם מנחשים היא ראש אקדח לניקוי בקיטור.

ניקוי בקיטור על ידי לחץ מים משתנה הינו תהליך ניקוי מאוד יעיל שבאמצעותו ניתן לנקות משטחים מסוגים רבים כגון: אבן, שיש, רעפים, אספלאט וכו'. רוב האנשים כאשר מחפשים פתרון ניקוי הם קונים מכשירים ביתיים לניקוי בקיטור, ניקוי זה הוא יעיל אך לרוב העוצמה של לחץ המים הרבה יותר נמוכה מאשר מכשיר תעשייתי שהיכולות שלו הרבה הרבה יותר גבוהות מאשר מכשיר בייתי שמותאם לצרכי הבית.

ישנם שיטות רבות כיום לניקוי כגון ניקוי חול, כלומר ניקוי באמצעות חול. אותה השיטה כמו מים – רק חול. החול כידוע הינו גרגירים קטנים וכאשר הם בלחץ כביר הם עפים ופשוט מפלחים את המשטח שאותו רוצים לנקות ונכנסים גם למקומות שלא קל להיכנס אליהם ומנקים אותם. ניתן באמצעות שיטה זו גם לחדש צבע של משטח למשל. ניקוי חול הינה שיטה טובה ויעילה ויש צורך כמובן באנשי מקצוע שידעו לתפעל מכונות מיוחדות אלו.

ניקוי חזיתות בלחץ

ניתן לנקות חזיתות של מבנים הכוללים סוגים שונים של אבנים, חיפויים בטון ושלל מרקמים שונים. מבנים רבים עם הזמן מאבדים את היכולת להישמר נקיים על ידי כך ששכבה של לכלוך עוטפת אותם, זהו תהליך ארוך שנים ויש לדאוג לשמר את המבנה כמו כל דבר שיש לשמור עליו. ניקוי בלחץ גבוהה וע"י הכלים הנכונים ואנשי מקצוע יכולים לעשות הבדל משמעותי לפני/ואחרי – כלומר מי שיצא לו לראות בנינים שעברו תהליך כזה מבינים את ההבדל – זה כמו לעשות חדש למעשה – רק שהעלויות עצמן הרבה יותר נמוכות כמובן.

 

Posted by seo@do-seo.co.il

leave a comment

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?