דגשים לבחירת מסור לגיזום עצים

דגשים לבחירת מסור לגיזום עצים

גדילת עצים נחשבת מורכבת למדי וההבנה שלה עשויה להיות נושא למחקר אקדמאי. בשל העובדה כי אף מומחה אינו יכול לחזות את מראה הסופי של העץ, עבודת גיזום עצים באמצעות מסור המיועד לכך עשויה להשפיע על מראה העץ.

מה מתרחש בגינה הפרטית

בגינה הפרטית גיזום עצים מקבל חשיבות רבה בשל העובדה כי בגינה יש כמות קטנה של עצים ומכאן חשוב להשקיע בעצים ולאפשר להם לצמוח בקצב המקובל ולכן חשוב לבחור מסור מקצועי.

תופס מקום של כבוד

מסור שרשרת תופס מקום של כבוד בסרטי האימה בשל העובדה כי מדובר בכלי בעל עוצמה רבה העשוי לגרום נזקים כאשר אינו נמצא בידיים מיומנות.

 בהתאם לעבודה

רכישה של כלי עבודה צריכה להתבצע בהתאם למהות העבודה. ישנם מסורים מכניים המבוססים על מנוע בנזין ואילו ישנם מסורים חשמליים המונעים על ידי כבל חשמל. כך או אחרת, ראוי לבחור את כלי העבודה בהתאם לעבודות השונות. מסורים מכניים מתאימים יותר לביצוע עבודות אינטנסיביות ואילו מסורים חשמליים מתאימים יותר לעבודות גננות בבתים פרטיים.

  בהתאם להספק

בבואכם לבחור מסורים שונים חשוב מאד לבחון את ההספק המפורט בוואטים ומציין את כמות החשמל אשר המסורים יכולים לצרוך בעת הפעולה. שימו לב כי ייתכן כי כלי בעל הספק נמוך יהיה מתאים לצרכים שלנו ויהיה נוח יותר להפעלה ואחיזה בהשוואה לכלי כבד. לעומת זאת, כלי בעל הספק גבוה יבוא  לידי ביטוי גם במחיר.

 בהתאם למידות

פרמטר נוסף אשר יש להביא בחשבון הוא מידות המסורים. ישנם מסורים במגוון מידות כאשר מסורים קטנים יותר יהיו בעלי הספק נמוך יותר.

לסיכומו של דבר מדובר בהשקעה לטווח ארוך

בין אם מדובר בכלים המיועדים לחובבנים או לאנשי מקצוע, אין ספק כי מדובר בהשקעה.

בשל העובדה כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך קיימת חשיבות רבה לבחור מסורים היכולים לשמש אתכם לאורך שנים רבות. לפיכך כדאי להקדיש מחשבה ארוכה לבחירת המסורים הטובים ביותר בהתאם למחירם, חוזקם ואיכות. עליכם לוודא כי מדובר בכלים מתוצרת יצרן בעל שם מוכר אשר יתן מענה רחב לרכישה. עם זאת, לעיתים לא כדאי לבחור ביצרן מוכר אלא לבחור דווקא ביצרן השם דגש על אמינות.

שוחחו עם מוכרים

בהגיעכם לחנות כלי עבודה בקשו לשוחח עם המוכרים בחנות על מנת לקבל מענה לרכישה שלכם. הקפידו להגיע לחנות מוכרת ואמינה המעסיקה צוות עובדים מקצועי, כזה שאינו נח על זרי הדפנה אלא מתעדכן מעת לעת בכלי עבודה חדשים לטובת קהל הלקוחות. על מנת לבחור את החנות הטובה ביותר ההמלצה היא לבצע סקר מקיף בין מומחים ולקוחות עבר. אל תהססו לשאול לקוחות עבר באשר לרכישת מסורים בחנות מסוימת על מנת לקבל תשובה מקיפה האם כדאי להגיע לחנות או שמא כדאי לבחור בחנות אחרת.

Posted by דודי שיין

leave a comment

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?