התאורה שתשנה דרמטית את מראה הגינה!

התאורה שתשנה דרמטית את מראה הגינה!

יש גופי תאורה מסוגים שונים ומגוון אפקטים שיוכלו לעצב מחדש את הגינה שלכם ולשוות לה מראה נפלא.

גינה היא נכס של ממש לבית ולדיירים. זה מקום להתאווררות, לשהייה נינוחה ולהרגשה נהדרת. אבל כמובן שניתן להפיק מהמקום את התועלת במידה והגינה מושקעת ומטופחת היטב. מקום מוזנח שאינו מתוחזק היטב הוא מקום לא נעים ולא מזמין. מסיבה זו חשוב לתכנן את הגינה היטב ולהפוך אותה למקום נעים ונוח לשהייה!

תאורת גינה – כיצד משדרגים באמצעותה את הגינה?

אכן, התאורה הנבחרת משנה בצורה ניכרת את מראה הגינה. בעת הבחירה יש לשים לב למספר פרמטרים שישפיעו בצורה ניכרת על המראה של הגינה.

נקודה ראשונה – מראה גוף התאורה

חשוב מאוד שגוף התאורה יהיה מראה נאה ומתאים לעיצוב הגינה. יש כיום מגוון עצום של גופי תאורה מסוגים שונים. המבחר הקיים מאפשר לכל אחד לבחור את הגוף המתאים מבחינת המראה של הגינה. גופים בגדלים שונים ובעיצובים מיוחדים יוכלו לענות על הצורך ולאפשר להשיג מראה מטופח ויפה בגינה.

נקודה שניה – האור

כאשר מתקינים גוף תאורה חשוב לשים לב גם לסוג האור ולעוצמה שלו. קיימים כיום נורות מתקדמות בטכנולוגית לד. נורות אלו מפיקות אור נהדר ומאפשרות להאיר את הגינה במראה נהדר. בעת הקניה יש לשים לב לעוצמת האור – נמדד בוואט. כמו כן יש לתת את הדעת לגבי גוון האור. יש אור צהוב, לבן וגווני ביניים נוספים. בחרו את האור המתאים שיאיר את הגינה שלכם באור נעים לעין. בנוסף לתאורת גינה עושי להתאים נורות צבעוניות בגווני הכחול, ירוק וכן הלאה. צבע מוצלח מאיר באור אחר את המקום ומשדרג פלאים את המקום.

נקודה שלישית – המיקום

כאשר מציבים את גופי התאורה בגינה כדאי לבחון את השטח ולזהות את הנקודות המתאימות להצבת גופי התאורה. בכל גינה יש אזורים מוארים יותר או פינות נאות שכדאי להבליט אותן. תאורת גינה תעשה את העבודה ותאפשר לכם ליהנות מגינה מעוצבת בגוונים נאים ומאירים בשעות החשכה כמו בשעות היום.

נקודה רביעית – התקנה

יש אפשרויות התקנה שונות לגופי תאורת חוץ. יש גופי תאורה שנועצים אותם אחרים נקבעים באמצעות עמוד או נתלים על הקיר. כמובן ששוב לכם להחליט איזה סוג התקנה תתאים לגינה שלכם כדי שתפיקו את התועלת הנדרשת מגוף התאורה שתרכשו ותוכלו להתקין אותו בשטח בקלות ובנוחות מקסימלית.

נקודה חמישית – צריכה

כמה חשמל יצרכו גופי התאורה? אמנם נורות לד לא צורכות הרבה חשמל אבל בכל זאת יש לדעת מראש מהי הצריכה הצפויה של גופי התאורה.

מומלץ לפנות אל חנות מקצועית בתחום ולשוחח על גופי התאורה האפשריים. בצורה כזו ניתן לבחור בחכמה את גופי התאורה המתאימים וליהנות מתאורה נעימה ומוצלחת שמאירה את הגינה ומשדרגת את המראה שלה!

Posted by webclub

leave a comment

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?