מאווררים תעשייתיים לחקלאים

מאווררים תעשייתיים לחקלאים

תחום החקלאות הוא אחד התחומים הכי פחות מעורכים במדינה. ללא החקלאים לא היינו יכולים ליהנות מסחורה טרייה של פירות וירקות. גידול גידולים חקלאיים זה עסק לכל דבר ויש מפעלי חקלאות רבים בהם מטפלים ומגדלים את הסחורה בחממות מיוחדות. הטמפרטורה הפנימית באותן החממות יכולה להיות גבוה מאוד לאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ. בשביל להפוך את הטמפרטורה בחממות לנעימה יותר ניתן להתקין מאווררים תעשייתיים במתחם של החממות עצמן ובכך לקרר את האווירה בהן. מאווררים אלו יכולים לסייע לנו גם בשמירה על איכות הסחורה וגם בשיפור תנאי העבודה של העובדים במקום שאמונים על ייצור וגידול סחורה איכותית. המאווררים יכולים להתאים לכל סוגי החממות וההתקנה שלהם תהיה מאוד משתלמת כי היא תאפשר לצוות העובדים שלנו לעבוד ביתר מרץ ויעילות. הרבה יותר קל לעובדים לתפקד באופן מרבי בתפקיד שלהם כאשר לא מאוד חם להם בגלל טמפרטורות קיצוניות.

מאווררים תעשייתיים לחממות פרחים

מאווררים תעשייתיים יכולים להיות פתרון מושלם עבור חממות של פרחים. כאשר אנחנו מגדלים פרחים לשיווק בארץ או לייצוא בחוץ לארץ אנחנו צריכים להקפיד על האיכות שלהם. פרחים יכולים לנבול מאוד מהר ואם אנחנו רוצים להאריך את משך החיים שלהם כדאי לנו לקרר את החללים בהם הפרחים גדלים או את החללים בהם אורזים אותם למשלוח לחנויות ולמשווקים השונים. התקנה של מאוורר תעשייתי בחממה של פרחים היא צעד יעיל מאוד מבחינה כלכלית – כי מצד אחד הוא יכול לקרר את החממה ומצד שני עלות התפעול, ההחזקה וההתקנה שלנו לא גבוה כמו העלות של מזגן תעשייתי.

מאווררים תעשייתיים לחממות ירקות

מאווררים תעשייתיים יכולים להתאים מאוד גם לחממות בהן מגדלים ירקות. גידול ירקות זה עסק מורכב יותר ממה שנדמה לרוב האנשים. כאשר אנחנו מגדלים ירקות אנחנו צריכים לספק להם תנאי גידול איכותיים שיאפשרו להם לגדול ולצמוח כך שמכל גידול נוכל ליהנות מירקות רבים לאורך כל השנה. אחת הבעיות של גידול ירקות בארץ הוא שבזמן האביב או הקיץ הטמפרטורה יכולה להיות גבוה מאוד ולא לאפשר גידול של סוגי ירקות שונים שצריכים תנאים קרירים יותר בשביל לגדול. התקנה של מאוורר תעשייתי בבתי הגידול של הירקות או בחממות שלהן יכולה לאפשר לנו לשפר את איכות הגידול שלהם ולאפשר לירקות שצריכים תנאי קרים יותר לגדול בבטחה גם כאשר בחוץ מאוד חם. מאווררים אלו יכולים לסייע לנו גם בהרחקה של מזיקים שונים  כמו זבובי פירות, מהגידולים.

Posted by דודי שיין

leave a comment

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?