עיצוב גינות

עיצוב גינות

כך תעצבו את הגינה שלכם באופן מושלם

עיצוב גינות

אתם מביטים החוצה אל הגינה הקטנה שלכם ומפנטזים על הרגע שבו ישלוט בה הצבע הירוק. אתם משתוקקים להריח את התבלינים שיצמחו בה, ליהנות מצילם של עצי הפרי או להישען לאחור תחת השמש המלטפת עם כוס יין אדום. הבעיה העיקרית היא שכדי להגשים את הפנטזיה הזו אתם צריכים להתחיל לעבוד. זה הזמן להפשיל שרוולים, לתכנן נכון ובעיקר לגלות את הגנן שחבוי בכם, או לכל הפחות – להיעזר בגורם מקצועי שייעץ לכם בדרך. אז איך מתחילים?

 

העתיקו את החלום אל הכתב

הציוד הראשון לו אתם זקוקים לצורך עיצוב גינות נמצא ממש בהישג ידכם והוא כולל דף, עפרון וסרגל. שרטטו את הגינה שלכם באופן מדויק ככל האפשר, סמנו את מידותיה והתחילו לדמיין איך היא תיראה ביום שאחרי. קבעו את מיקומה של ערוגת התבלינים, את הפינה שתרצפו לצורך הצבת ריהוט גינה, ואת הצמחים שתרצו לשתול בה. עם השרטוט הזה תוכלו לגשת אל המשתלה הקרובה להצטייד בכל מה שאתם צריכים גם לצורך העבודה עצמה, וגם לצורך תחזוקת הגינה באופן קבוע.

התחילו לממש

בביקורכם במשתלה אפשר ואף מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי, שיידע להמליץ לכם על תמהיל הצמחייה בהתאם לפרמטרים שונים, לרבות תקציב ומידת הנכונות שלכם להשקיע בטיפוח הגינה בהמשך. אם אתם יודעים מראש שתתקשו להקפיד על השקיית הגינה מדי יום תוכלו לבחור בצמחים ופרחים שידרשו תחזוקה במידה פחותה. לחלופין, תוכלו להחליט שאתם מתקינים מערכת השקיה אוטומטית. אם אתם מתכוונים להתקין דשא תצטרכו לרכוש גם מכסחת דשא שתעזור לכם לשמור על מראה רענן ומטופח של המדשאה הירוקה, וכן רצוי שתדעו מה הוא הציוד הדרוש לכם כדי להתחיל לעבוד כבר מחר בבוקר.

התחילו ליהנות

לאחר שהתהליך יושלם, הגינה תעוצב, הפרחים יישתלו ובגדי העבודה יושלכו אל מכונת הכביסה, תישאר לכם עוד משימה אחת קטנה ומהנה במיוחד. הכינו לעצמכם קוקטייל צונן או קפה משובח (על פי טעמכם), צאו אל הגינה היפה שלכם והרשו לעצמכם ליהנות ממנה. לאחר תקופה ארוכה של הכנות, תכנונים ופעולות גינון שלמדתם גם מהמומחים וגם מהמידע הרב הזמין לכם באינטרנט, אתם בהחלט יכולים לקצור את הפירות. הגינה שלכם, אם תשקיעו בה נכון מבעוד מועד, יכולה להיות גן עדן פרטי שכולו שלכם. עם הציוד הנכון תוכלו גם לשמר את התוצאה הנפלאה לאורך זמן, וליהנות מגינה מטופחת ונעימה שלא תרצו לצאת ממנה.

Posted by seo@do-seo.co.il

leave a comment

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?